CP-381064-10-X
CP-381064-10-X
Part Number: CP-381064-10-X
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CP-381064-10-X
Packaging: Bulk
  • Part Status Active
  • Width 0.250" (6.35mm) 1/4"
  • Location -
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Material - Body Polyester (PET)
  • Length 1.500" (38.10mm) 1 1/2"