CP-254127-10-X
CP-254127-10-X
Part Number: CP-254127-10-X
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Size 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)