C788X050FJJ
C788X050FJJ
Part Number: C788X050FJJ
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET, NETWORK LABEL, AD
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Location -
  • Width 0.500" (12.70mm) 1/2"
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Applications General
  • Printer Name -
  • Material - Body Polyolefin (PO)
  • Length 7.880" (200.15mm)