C200X100YJC
C200X100YJC
Part Number: C200X100YJC
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LABEL INVNTRY CNTRL 2"X1" 200PC
Packaging: Spool
  • Part Status Active
  • Width 1.000" (25.40mm)
  • Material Polyester
  • Length 2.000" (50.80mm)
  • Location -
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Material - Body Polyester (PET)
  • For Use With/Related Products User Defined
  • Applications Component
  • Label Size 2.00" L x 1.00" W (50.8mm x 25.4mm)