C200X050YJC
C200X050YJC
Part Number: C200X050YJC
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LABEL INVNTRY CNTRL 2"X0.5"
Packaging: Spool
  • Part Status Active
  • Length 0.500" (12.70mm)
  • Material Polyester
  • Width 2.000" (50.80mm)
  • Location -
  • Color - Background White
  • Label Type Die Cut
  • Material - Body Polyester
  • For Use With/Related Products User Defined
  • Applications Component
  • Label Size 2.00" L x 0.50" W (50.8mm x 12.7mm)