C200X050CBC
Part Number:
C200X050CBC
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL ID/RATINGS 2"X0.5" WHITE
Packaging:
Spool
Specification
- Part Status Obsolete
- Length 0.500" (12.70mm)
- Width 2.000" (50.80mm)
- Location -
- Color - Background White
- Material Vinyl Cloth
- Label Type Die Cut
- Material - Body Vinyl
- For Use With/Related Products User Defined
- Applications Component
- Label Size 2.00" L x 0.50" W (50.8mm x 12.7mm)