C150X075YJC
Part Number:
C150X075YJC
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL INVNTRY CNTRL 1.5"X0.75"
Packaging:
Spool
- Part Status Active
- Length 0.750" (19.05mm)
- Material Polyester
- Location -
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Width 1.500" (38.10mm)
- Label Type Die Cut
- Material - Body Polyester (PET)
- For Use With/Related Products User Defined
- Applications Component
- Label Size 1.50" L x 0.75" W (38.1mm x 19.1mm)