C150X075FJJ
Part Number:
C150X075FJJ
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LASER/INK JET, NETWORK LABEL, AD
Packaging:
Bulk
Specification
- Part Status Obsolete
- Location -
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Label Type Die Cut
- Width 0.750" (19.05mm) 3/4"
- Length 1.500" (38.10mm) 1 1/2"