C100X050CBC
Part Number:
C100X050CBC
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL ID/RATINGS 1"X0.5" WHITE
Packaging:
Spool
- Part Status Active
- Length 1.000" (25.40mm)
- Width 0.500" (12.70mm)
- Location -
- Color - Background White
- Material Vinyl Cloth
- Label Type Die Cut
- Material - Body Vinyl
- For Use With/Related Products User Defined
- Applications Component
- Label Size 1.00" L x 0.50" W (25.4mm x 12.7mm)