C090X025TJJ
Part Number:
C090X025TJJ
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LASER/INK JET TEDLAR LABELS, .90
Packaging:
Bulk
- Part Status Active
- Width 0.250" (6.35mm) 1/4"
- Length 0.900" (22.86mm)