C060X020YJC
Part Number:
C060X020YJC
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL INVNTRY CNTRL 0.6"X0.2"
Packaging:
Spool
- Part Status Active
- Length 0.600" (15.24mm)
- Material Polyester
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Label Type Die Cut
- Width 0.200" (5.08mm)
- Location Indoor/Outdoor
- Material - Body Polyester (PET)
- For Use With/Related Products User Defined
- Applications Component
- Label Size 0.60" L x 0.20" W (15.2mm x 5.1mm)