C050X125TJJ
Part Number:
C050X125TJJ
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LASER/INK JET LABELS, TEDLAR 1.2
Packaging:
Bulk
- Part Status Active
- Location -
- Width 0.500" (12.70mm) 1/2"
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Length 1.250" (31.75mm) 1 1/4"