TN-318097-10-9
TN-318097-10-9
部品番号: TN-318097-10-9
製造業者: TE Connectivity Raychem Cable Protection
説明: LABEL ID PRODUCTS
  • ラベルサイズ 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm)