T2K-254127-10-9-CS8760
T2K-254127-10-9-CS8760
製造業者: TE Connectivity Raychem Cable Protection
説明: T2K-254127-10-9-CS8760
パッケージ: Bag
  • 材料 Polyimide
  • ラベルサイズ 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)