MP-318097-10-8A
MP-318097-10-8A
部品番号: MP-318097-10-8A
製造業者: TE Connectivity Raychem Cable Protection
説明: LABEL ID PRODUCT
  • ラベルサイズ 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm)