VSFF25CI240G-V11
VSFF25CI240G-V11
Part Number: VSFF25CI240G-V11
Manufacturer: Virtium LLC
Description: SSD 240GB 2.5" TLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Operating Temperature -40°C ~ 85°C
  • Part Status Active
  • Weight -
  • Voltage - Supply 5V
  • Current - Max -
  • Form Factor 2.5"
  • Type SATA III
  • Size / Dimension 100.50mm x 69.85mm x 7.00mm