TK-BRA121WX-01A3
TK-BRA121WX-01A3
Part Number: TK-BRA121WX-01A3
  • Backlight LED
  • Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)
  • Touchscreen Resistive
  • Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
  • Interface HDMI, USB
  • Dot Pixels 1280 x 800 (WXGA)
  • Controller Type TSC-52/U
  • Viewing Area 265.62mm W x 167.70mm H