TK-BRA101WS-01A3
TK-BRA101WS-01A3
Part Number: TK-BRA101WS-01A3
  • Backlight LED
  • Touchscreen Resistive
  • Diagonal Screen Size 10.1" (256.54mm)
  • Interface HDMI, USB
  • Dot Pitch 0.22mm W x 0.21mm H
  • Dot Pixels 1024 x 600 (WSVGA)
  • Viewing Area 224.72mm W x 127.28mm H