SW8-005265RN6NF
SW8-005265RN6NF
Part Number: SW8-005265RN6NF
Product Classification: RF Switches
Manufacturer: L3 Narda-MITEQ
Description: IC RF SWITCH SP8T 26.5GHZ MODULE
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Operating Temperature 0°C ~ 70°C
  • Voltage - Supply -
  • Insertion Loss -
  • Impedance -
  • RF Type General Purpose
  • Supplier Device Package Module
  • Isolation -
  • Topology Reflective
  • P1dB 30dBm
  • IIP3 35dBm
  • Circuit SP8T
  • Package / Case Module, SMA Connectors
  • Test Frequency 26.5GHz
  • Frequency Range 5MHz ~ 26.5GHz