SU203M-C30
SU203M-C30
Part Number: SU203M-C30
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: ABB Control
Description: Circ Brkr UL489 30A, 3 Pole, C
  • Breaker Type Thermal
  • Current Rating (Amps) 30A
  • Voltage Rating - AC 277 V