ST203M-C50
ST203M-C50
Part Number: ST203M-C50
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: ABB Control
Description: Circ Brkr UL1077 50A, 3 Pole, C
  • Breaker Type Thermal
  • Current Rating (Amps) 50A
  • Voltage Rating - AC 277 V