ST203M-C30
ST203M-C30
Part Number: ST203M-C30
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: ABB Control
Description: Circ Brkr UL1077 30A, 3 Pole, C
  • Breaker Type Thermal
  • Current Rating (Amps) 30A
  • Voltage Rating - AC 277 V