ST202M-C25
ST202M-C25
Part Number: ST202M-C25
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: ABB Control
Description: Circ Brkr UL1077 25A, 2 Pole, C
  • Breaker Type Thermal
  • Current Rating (Amps) 25A
  • Number of Poles 2
  • Voltage Rating - AC 277 V