ST202M-C20
ST202M-C20
Part Number: ST202M-C20
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: ABB Control
Description: Circ Brkr UL1077 20A, 2 Pole, C
  • Breaker Type Thermal
  • Current Rating (Amps) 20A
  • Number of Poles 2
  • Voltage Rating - AC 277 V