ST202M-C15
ST202M-C15
Part Number: ST202M-C15
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: ABB Control
Description: Circ Brkr UL1077 15A, 2 Pole, C
  • Part Status Active
  • Current Rating (Amps) 15A
  • Number of Poles 2
  • Voltage Rating - AC 277 V