SS-3/4D60MM
SS-3/4D60MM
Part Number: SS-3/4D60MM
Product Classification: Sockets, Handles
Manufacturer: Ampco Safety Tools
Description: SOCKET 6 POINT 60MM 2.87"
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Weight -
  • Tool Type Socket
  • Tip Type 6 Point Socket
  • Drive Size 3/4"
  • Length 2.87" (73.0mm)
  • Size 60mm