SS-3/4D25MM
SS-3/4D25MM
Part Number: SS-3/4D25MM
Product Classification: Sockets, Handles
Manufacturer: Ampco Safety Tools
Description: SOCKET 6 POINT 25MM 1.81"
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Weight -
  • Tool Type Socket
  • Tip Type 6 Point Socket
  • Size 25mm
  • Length 1.81" (46.0mm)