SS-1D46MM
SS-1D46MM
Part Number: SS-1D46MM
Product Classification: Sockets, Handles
Manufacturer: Ampco Safety Tools
Description: SOCKET 6 POINT 46MM 2.8"
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Weight -
  • Tool Type Socket
  • Tip Type 6 Point Socket
  • Length 2.80" (71.0mm)
  • Drive Size 1"
  • Size 46mm