SL2359-CT
SL2359-CT
Part Number: SL2359-CT
Product Classification: Anti-Static, ESD Device Containers
Manufacturer: Conductive Containers, Inc.
Description: SHELF LINERS (CORSTAT)23-1/2 X 5
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Material Plastic
  • Usage Storage, Transport
  • Features Dissipative
  • Type Reel Holder
  • Dimensions - Overall 59.50" L x 23.50" W x 0.08" H (1511.3mm x 596.9mm x 2.0mm)