SCT3250-22.22"
SCT3250-22.22"
Part Number: SCT3250-22.22"
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: 3M Touch Systems
Description: SCT3250 22.22" 24" NOV W
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Length -
  • Width -
  • Height -
  • Interface USB
  • Type Capacitive
  • Diagonal Screen Size 22.22" (564.39mm)