SA532125F23HLR
SA532125F23HLR
Part Number: SA532125F23HLR
Product Classification: Crystals
Manufacturer: CTS-Frequency Controls
Description: 5.0MM X 3.2MM SURFACE MOUNT AUTO
Packaging: Tape & Reel (TR)
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Operating Temperature -40°C ~ 125°C
  • Mounting Type Surface Mount
  • Type MHz Crystal
  • Operating Mode Fundamental
  • Ratings AEC-Q200
  • Frequency Tolerance ±20ppm
  • Frequency Stability ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
  • Load Capacitance 12pF
  • Package / Case 2-SMD, No Lead
  • Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
  • Frequency 12.5 MHz
  • Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)