RLH-095-100-BK
RLH-095-100-BK
Part Number: RLH-095-100-BK
Product Classification: Reclosable Fasteners
Manufacturer: Rip-Tie
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 1" X 9.500"
  • Mounting Type -
  • Width 1.000" (25.40mm)
  • Diameter -
  • Type Hook and Loop - Tie
  • Length 9.500" (241.30mm)