PRMT11-18305-30
PRMT11-18305-30
Part Number: PRMT11-18305-30
  • Features -
  • Operating Temperature 150°C
  • Height 5.10mm
  • Number of Stages 1
  • Size / Dimension Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W
  • Delta Tmax @ Th 36°C @ 23°C
  • Qmax @ Th 72mW @ 23°C