PN7-915-BLK
PN7-915-BLK
Part Number: PN7-915-BLK
Product Classification: RFID Antennas
Manufacturer: Mobile Mark Antenna Solutions
Description: RFID 915MHz 7 dBic Durable (Meta
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Frequency 902MHz ~ 928MHz
  • Features 7dBi Gain Max
  • Size / Dimension 171.45mm L x 50.80mm W x 171.45mm H