PF050-O96B-C20-B
PF050-O96B-C20-B
Part Number: PF050-O96B-C20-B
Manufacturer: UJU
Description: [EROS] FFC 0.5PITCH 96PIN H=2.2
  • Part Status Active
  • Number of Positions 96
  • Height Above Board 0.087" (2.20mm)
  • Pitch 0.020" (0.50mm)