PF050-O51B-C20-C
PF050-O51B-C20-C
Part Number: PF050-O51B-C20-C
Manufacturer: UJU
Description: [EROS] FFC 0.5PITCH 51PIN H=2.2M
  • Part Status Active
  • Number of Positions 51
  • Height Above Board 0.087" (2.20mm)
  • Pitch 0.020" (0.50mm)