PETGRMEGABLUERAZZ175
PETGRMEGABLUERAZZ175
Part Number: PETGRMEGABLUERAZZ175
Product Classification: 3D Printing Materials
Manufacturer: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 22LB BLUERAZZ
Packaging: Spool
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Filament Diameter 0.070" (1.75mm)
  • Operating Temperature 210°C ~ 230°C