PDMS-300-250-250
PDMS-300-250-250
Part Number: PDMS-300-250-250
Product Classification: Films
Manufacturer: LIMITLESS SHIELDING LIMITED
Description: 300 micron PDMS Film 250 x 250mm
Packaging: Sheet
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Length -
  • Type Polydimethylsiloxane
  • Width 9.84" (250.00mm)