PDMS-3-7-10
PDMS-3-7-10
Part Number: PDMS-3-7-10
Product Classification: Films
Manufacturer: LIMITLESS SHIELDING LIMITED
Description: PDMS Tube, 7mm ID x 10mm OD
Packaging: Bag
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Length -
  • Type Polydimethylsiloxane
  • Width 9.84" (250.00mm)