P5010059
P5010059
Part Number: P5010059
Product Classification: 3D Printers
Manufacturer: Makeblock Co., LTD.
Description: MCREATE W/O LASER ENGRAVER
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Interface USB
  • Voltage - Supply 100V, 240V
  • Working Dimensions 8.661" L x 8.661" W x 11.614" H (220.00mm x 220.00mm x 295.00mm)