P1-SMAP/SMAPRA-085CJ-20
P1-SMAP/SMAPRA-085CJ-20
Part Number: P1-SMAP/SMAPRA-085CJ-20
Product Classification: Coaxial Cables (RF)
Manufacturer: P1dB Inc
Description: COAX CBL SMA TO SMA 20"
  • Ingress Protection -
  • Frequency - Max 18 GHz
  • 2nd Connector Mounting Feature -
  • Overall Impedance 50 Ohms
  • 2nd Connector SMA Plug, Right Angle
  • Length 20.00" (508.00mm)
  • Operating Temperature -85°C ~ 200°C
  • Cable Type 0.085" Flexible Cable