ONENGLVAKY-312.500000
ONENGLVAKY-312.500000
Part Number: ONENGLVAKY-312.500000
Product Classification: Oscillators
Manufacturer: Taitien
Description: XTAL OSC XO 312.5 MHZ 3.3V LVDS
Packaging: Strip
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Operating Temperature -40°C ~ 85°C
  • Part Status Active
  • Mounting Type Surface Mount
  • Ratings -
  • Frequency Stability ±50ppm
  • Base Resonator Crystal
  • Type XO (Standard)
  • Absolute Pull Range (APR) -
  • Spread Spectrum Bandwidth -
  • Function Enable/Disable
  • Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Voltage - Supply 3.3V
  • Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
  • Package / Case 6-SMD, No Lead
  • Output LVDS
  • Current - Supply (Max) 90mA
  • Frequency 312.5 MHz
  • Current - Supply (Disable) (Max) 90mA