NGB425S15K-C
NGB425S15K-C
Part Number: NGB425S15K-C
  • Voltage - Output 4 -
  • Operating Temperature -20°C ~ 80°C
  • Voltage - Output 1 15V
  • Type Enclosed
  • Efficiency 90%
  • Voltage - Output 5 -
  • Voltage - Input 80 ~ 264 VAC
  • Current - Output 1 24 A
  • Standard Number 60601-1; 62368-1
  • Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.0mm)
  • Approval Agency CE, cURus, DEMKO, UKCA
  • Voltage - Isolation 4.75 kV
  • Power (Watts) 200W (365W Forced Air)