NDB2Z-63C25-1
NDB2Z-63C25-1
Part Number: NDB2Z-63C25-1
Product Classification: Circuit Breakers
Manufacturer: Nader
Description: 25 Amp, 1 Pole, 125V DC, Trip Cu
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
  • Mounting Type DIN Rail
  • Number of Poles 1
  • Current Rating (Amps) 25A