MTCDTIP-267A-868
MTCDTIP-267A-868
Part Number: MTCDTIP-267A-868
Manufacturer: Multi-Tech Systems Inc.
Description: ETHERNET ONLY MPOWER CONDUIT IP6
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Sensitivity -
  • Frequency 868MHz
  • Power - Output 27dBm
  • Modulation or Protocol Bluetooth
  • Voltage - Supply 100V ~ 240V