MRSS20-10-7-A
MRSS20-10-7-A
Part Number: MRSS20-10-7-A
Product Classification: Structural, Motion Hardware
Manufacturer: Reliance Precision Limited
Description: 10 MMX7 MM SLIT COUPLING
  • Type Slit Coupling
  • Specifications 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.846" (21.50mm) Length