MRSS16-8-4-A
MRSS16-8-4-A
Part Number: MRSS16-8-4-A
Product Classification: Structural, Motion Hardware
Manufacturer: Reliance Precision Limited
Description: 8 MMX4 MM SLIT COUPLING
  • Type Slit Coupling
  • Specifications 0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.778" (19.75mm) Length