MRSS13-5-3-A
MRSS13-5-3-A
Part Number: MRSS13-5-3-A
Product Classification: Structural, Motion Hardware
Manufacturer: Reliance Precision Limited
Description: 5 MMX3 MM SLIT COUPLING
  • Type Slit Coupling
  • Specifications 0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.661" (16.80mm) Length