MRSC25-9-6-A
MRSC25-9-6-A
Part Number: MRSC25-9-6-A
Product Classification: Structural, Motion Hardware
Manufacturer: Reliance Precision Limited
Description: 9 MMX6 MM SLIT COUPLING
  • Type Slit Coupling
  • Specifications 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.016" (25.80mm) Length