MRD286-I50H (DEC/2019)
MRD286-I50H (DEC/2019)
Part Number: MRD286-I50H (DEC/2019)
Product Classification: Embedded Computer Interface Boards
Manufacturer: iBASE Technology
Description: 28.6" BAR TYPE AIO, INTEL E3950
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Operating Temperature -20°C ~ 55°C
  • Ethernet -
  • USB USB 2.0 (2)
  • Cooling Type -
  • Form Factor -
  • Expansion Site/Bus -
  • Video Outputs -
  • tal I/O Lines -
  • Analog Input:Output -
  • RS-232 (422, 485) 1
  • Video Core -
  • Watchdog Timer No
  • Function Auto-Dimming
  • Size / Dimension 10.900" x 30.700" (276.86mm x 779.78mm)